Kancelaria Adwokacka Lex Perfecta prowadzona przez adwokata Leszka Adamczyka działa na rynku profesjonalnych usług prawniczych od 2008 roku. Zespół Kancelarii dysponuje wiedzą i doświadczeniem pozwalającym na kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Bielsku-Białej, jednak jesteśmy w stanie skutecznie reprezentować interesy naszych klientów nie tylko na terenie województwa śląskiego czy małopolskiego, ale także na obszarze całej Polski oraz poza jej granicami.

Nadrzędnym celem naszej działalności jest profesjonalizm oraz zadowolenie naszych klientów dlatego też podjęcie się jakiejkolwiek sprawy poprzedzone jest gruntowną analizą problemu oraz rzetelnym przedstawieniem kosztów naszej pomocy. Przynależność do samorządu adwokackiego zobowiązuje nas nie tylko do przestrzegania przepisów powszechnie obowiązujących, ale także zasad etyki wykonywania zawodu adwokata.

Świadcząc pomoc prawną bezwzględnie respektujemy tajemnicę adwokacką, zapewniając klientom bezpieczeństwo powierzonych informacji.

Naszą siłą jest dążenie do ciągłego rozwoju.

DLACZEGO MY?

Główną zasadą działania Kancelarii Adwokackiej Lex Perfecta jest zapewnienie elastycznej współpracy adwokata z klientem. Ponadto, szeroki zakres preferowanych dziedzin prawa pozwala na zaprezentowanie bardzo rozległej oferty. Zapewniamy wielojęzyczną obsługę, dostępność specjalistów w godzinach popołudniowych, skierowanie sprawy do e-sądu, a także możliwość skorzystania z pomocy przez Internet.

Oferujemy pomoc prawną w typowych sporach sądowych oraz w sytuacjach niestandardowych. Nie boimy się spraw skomplikowanych, wymagających pogłębionej analizy prawnej.

W praktyce cenimy sobie następujące zasady:

SOLIDNOŚĆ – staranne i kompetentne działania na rzecz klienta to podstawa, przejrzystość współpracy i wyczerpująca informacja dla klienta to standard naszej praktyki.

AMBICJA – jeżeli podejmujemy się sprawy, to tylko po to, żeby ją wygrać, sukces klienta to nasz sukces.

DOCIEKLIWOŚĆ – nie ma lepszej motywacji do działania niż sprawy trudne i niestandardowe.

INNOWACYJNOŚĆ – często staranne wykonywanie obowiązków nie wystarczy, oferujemy kreatywne podejście do zagadnień prawnych, często rozwiązanie można znaleźć tam, gdzie nikt się tego nie spodziewa.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Kontakt z nami

Kancelaria Adwokacka
LEX PERFECTA

Adwokat Leszek Adamczyk
ul. Sukiennicza 8
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 547-145-45-71

tel./fax: 33 822 32 27
kom. 790 896 079
e-mail: kancelaria@lex-perfecta.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piatek 8:00 - 16:00

*z uwagi na rozprawy sądowe prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu spotkania


NUMER KONTA DO WPŁAT:
08 1600 1462 1863 7470 7000 0003Call Now Button