Adwokat Leszek Adamczyk - Kancelaria Adwokacka  LEX PERFECTA  w Bielsku-Białej

 

KANCELARIA ADWOKACKA adwokat Leszek Adamczyk

 

Jesteśmy po Twojej stronie!

Adwokat Leszek Adamczyk specjalizuje się w reprezentowaniu klientów w sprawach rozwodowych oraz związanych z alimentami. Postępowanie rozwodowe nie jest postępowaniem mniej skomplikowanym od innych i również wymaga profesjonalizmu dla osiągnięcia celu zgodnego z wolą klienta. W toku postępowania rozwodowego sąd zasadniczo ustala przyczyny rozkładu pożycia małżonków. Brak profesjonalnego pełnomocnika może skutkować wieloma negatywnymi konsekwencjami, jak oddalenie powództwa rozwodowego, nie przyznanie alimentów, przyznanie tychże alimentów w zbyt niskiej wartości bądź w kwocie zbyt wysokiej jak na możliwości strony zobowiązanej do ich uiszczania. Skorzystanie z pomocy adwokata w takich sytuacjach wydaje się być niezbędne i daje klientowi pewność właściwej reprezentacji jego interesów.

 

Sprawy rozwodowe niosą też z sobą najczęściej problem podziału majątku małżeńskiego po ustaniu małżeństwa. Zagadnienie to wymaga pomocy profesjonalisty, który pomoże skalkulować wartość majątku, zaproponuje sprawiedliwy i zgodny z oczekiwaniami klienta jego podział oraz przeprowadzi postępowania przed sądem, bądź ugodowo w trybie pozasądowym. Najczęściej majątek małżeński jest to majątek dorobkowy tworzony przez wiele lat i warto tutaj zabezpieczyć swój interes, co bez pomocy adwokata może być trudne.

 

Niezależnie od wyżej wymienionych zagadnień Kancelaria Adwokacka LEX PERFECTA prowadzi inne sprawy rodzinne w zakresie określonym przepisami prawa, w szczególności przepisami kodeksu rodzinnego i opiekuńczego.

 

Zajmujemy się również innymi kwestiami, które co prawda nie są związane z samym rozwodem w sposób bezpośredni, jednak również posiadają niezwykle istotne znaczenie.

 

Zakres naszych kompetencji obejmuje:

 

- Prowadzenie spraw o separację oraz pełne poradnictwo prawne w tym zakresie;


- Prowadzenie spraw o rozwód, zarówno tych bez orzekania o winie współmałżonka jak też z orzekaniem o winie;


- Prowadzenie oraz porady w zakresie spraw o alimenty na dzieci lub małżonka;


- Prowadzenie oraz poradnictwo w zakresie spraw o ustalenie kontaktów z dziećmi;


- Prowadzenie spraw oraz poradnictwo w zakresie podziału majątku pomiędzy małżonkami;


- Prowadzenie spraw o podział majątku wspólnego;

 

- Prowadzenie spraw o ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa;


- Ustalenie miejsca pobytu dziecka.

 

Nasza kancelaria adwokacka oferuje wsparcie w zakresie rozwodów wszystkim tym klientom, którzy są zainteresowani w pełni profesjonalnym, a zarazem rzetelnym prowadzeniem wszelkich czynności związanych z rozwodem i reprezentacją przed sądem.

 

Kancelaria Adwokacka LEX PERFECTA

43-300 Bielsko-Biała, ul. Sukiennicza 8,

Telefony: 33 822 32 27,     790 896 079

Godziny pracy : pn-pt - 8:00 16:00

Kancelaria :: Zakres działalności :: Porady online :: Usługi dodatkowe :: Kontakt
wykonanie: www.kompmar.net.pl