Adwokat Leszek Adamczyk - Kancelaria Adwokacka LEX PERFECTA w Bielsku-Białej

 

KANCELARIA ADWOKACKA adwokat Leszek Adamczyk

 

Jesteśmy po Twojej stronie!

   O NAS
 

Kancelaria Adwokacka Lex Perfecta prowadzona przez adwokata Leszka Adamczyka działa na rynku profesjonalnych usług prawniczych od 2008 roku. Zespół Kancelarii dysponuje wiedzą i doświadczeniem pozwalającym na kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz podmiotów prawa publicznego.
 

Siedziba Kancelarii znajduje się w Bielsku-Białej, jednak jesteśmy w stanie skutecznie reprezentować interesy naszych klientów nie tylko na terenie województwa śląskiego czy małopolskiego, ale także na obszarze całej Polski oraz poza jej granicami.
 

Nadrzędnym celem naszej działalności jest profesjonalizm oraz zadowolenie naszych klientów dlatego też podjęcie się jakiejkolwiek sprawy poprzedzone jest gruntowną analizą problemu oraz rzetelnym przedstawieniem kosztów naszej pomocy. Co ważne, w naszej pracy ściśle przestrzegamy tajemnicy adwokackiej, co zapewnia naszym klientom pełną dyskrecję i komfort w zakresie prowadzonej sprawy.
 

Naszą siłą jest dążenie do ciągłego rozwoju.
 

 

   DLACZEGO MY?
 

 

Główną zasadą działania Kancelarii Adwokackiej Lex Perfecta jest zapewnienie elastycznej współpracy adwokata z klientem. Ponadto, szeroki zakres preferowanych dziedzin prawa pozwala na zaprezentowanie bardzo rozległej oferty. Zapewniamy wielojęzyczną obsługę, dostępność specjalistów w godzinach popołudniowych, skierowanie sprawy do e-sądu, a także możliwość skorzystania z pomocy przez Internet.

 

Oferujemy pomoc prawną w typowych sporach sądowych oraz w sytuacjach niestandardowych. Nie boimy się spraw skomplikowanych, wymagających pogłębionej analizy prawnej.

 

 

W praktyce cenimy sobie następujące zasady:

 

 

 • SOLIDNOŚĆ - staranne i kompetentne działania na rzecz klienta to podstawa, przejrzystość współpracy i wyczerpująca informacja dla klienta to standard naszej praktyki.
   
 • AMBICJA - jeżeli podejmujemy się sprawy, to tylko po to, żeby ją wygrać, sukces klienta to nasz sukces.
   
 • DOCIEKLIWOŚĆ - nie ma lepszej motywacji do działania niż sprawy trudne i niestandardowe.
   
 • INNOWACYJNOŚĆ - często staranne wykonywanie obowiązków nie wystarczy, oferujemy kreatywne podejście do zagadnień prawnych, często rozwiązanie można znaleźć tam, gdzie nikt się tego nie spodziewa.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
 

Kancelaria Adwokacka LEX PERFECTA

43-300 Bielsko-Biała, ul. Sukiennicza 8,

Telefony: 33 822 32 27,     790 896 079

Godziny pracy : pn-pt - 8:00 17:00

Kancelaria :: Zakres działalności :: Usługi dodatkowe :: Porady online :: Kontakt
wykonanie: www.kompmar.net.pl